Tuna çdo ditë e më shumë e dashuruar
Tuna dhe Cozman çdo ditë e më shumë po postojnë foto teksa ndodhen bashkë. Në Facebook dhe Instagram, në fotot që ata kanë postuar ndodhen bashkë, duke reflektuar dashurinë e madhe që ndiejnë për njëri-tjetrin.

Këngëtarja jo vetëm që vendos të lajmërojë se ku do të jetë performaca e radhës, por poston bashkë me lajmin edhe foto me të dashurin e saj, Cozman. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori