Supermodelja shqiptare mburret në Facebook, mërzitet kur bën shopping
Pëlqej
Shpesh femrat nuk mërziten kur bëjnë shopping, por ka edhe nga ato persona, të cilët kohën e kanë të çmuar dhe se të shpenzosh për gjithçka ti do, është shumë e mërzitshme.

Kjo gjë i ka ndodhur një prej modeleve më të njohura shqiptare, ku për të leku nuk është aspak problem dhe se koha e çuar dëm, i sjell me të vërtet stres.

Është konkretisht modelja Emina Cunmulaj, e cila kur bën shopping e quan si ditën më të mërzitshme.

Supermodelja këtë fakt e ka bërë të ditur për fansat e saj në rrjetin social “Facebook”, ku kishte postuar një foto, me të gjitha blerjet. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori