Spektakël më vete, ja si e festoi 56 vjetorin Madonna (FOTO LAJM)

Në një festë të veçantë të organizuar mes miqsh në vilën e saj në Kanes, Madonna festoi ditëlindjen e 56. Në njërën prej fotove që qarkullojnë nëpër internet, Madonna shihet të pozojë provokuese pranë mikeshës së saj, Kate Moss.

Në të tjera foto janë fëmijët dhe të ftuarit të veshur si në vitet 1920, ndërsa nuk munguan as stilistët e D-Squared, Dean dhe Dan Caten. Pas festimeve, Madonna u kthye pas në kohë duke postuar në Instagram, një foto të viteve 1980. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori