Sot martohet djali i Filip Çakulit
Sot është një ditë shumë e veçantë për Filip Çakulin, pasi do i martohet djali. Zhani Çakuli, djali i drejtuesit të emisionit "FIKS FARE", martohet sot.

Me rreth 310 të ftuar, mësohet se dasma do jetë një ndërthurje e tradicionales me modernen dhe do bëhet tek “Sheraton Hotel”.

Nusja e ka emrin Daniela Sina, mësuese në WAT (shkollë amerikane në Tiranë) dhe është vajzë e një familje të vjetër tiranase. /albeu.com/

Shtuar më 27/07/2014, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori