S'ka më ndarje, Puff Daddy dhe Cassie sërish bashkë (FOTO LAJM)

Puff Daddy, i njohur mësë shumti për festat e tij të çmendura, së bashku me të dashurën e tij Cassie, u fotografuan pasi kishin qenë pjesë e festimeve të ditëlindjes së Derek Jeter. 27 vjeçarja kishte zgjedhur një fund të bardhë, ndërsa i dashuri i saj, 44 vjeçari Puff Daddy, nuk kishte dalë nga stili i tij “origjinal i gangsterit”, “OG”.

Ata janë dalluar për krizat e shpeshta në marrëdhënien e tyre, ndonëse janë lidhur në vitin 2007. Çifti ishte i pranishëm edhe në “party-n” që Khloe Kardashian organizoi në City Island, për 30 vjetorin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2014, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori