Shokon modelja, në verë me çizme (FOTO LAJM)

Ndonëse është verë, modelja Rosie Huntington-Whiteley ka treguar këmbët e saj ndërsa kishte veshur një palë çizme lekure deri në gjunjë. Modelja ka treguar këmbët e saj të gjata ndërsa ka shkuar në Melrose Place në Los Angeles, me një fustan bardh e zi.

27 vjeçarja i është bashkuar Kim Kardashian dhe të tjerëve në ngjarjen “Cassandra Huysentruyt”, një ngjarje që mbahet nga artisti i famshëm Donald Robertson. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori