Shokohen paparacët, Rita Ora me shapka për në restorant (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ndonëse shquhet për stilin e saj ekstravagant, Rita Ora ka treguar se di të vishet mjaft thjeshtë. Këngëtarja është fotografuar me një veshje shumë modeste në Los Angelos, teksa ka qenë në një restorant.

Ajo kishte veshur një palë tuta dhe një bluze të thjeshtë, si dhe mbante një palë shapka. Rita Ora dukej mjaft e lumtur, teksa ecte në rrugë vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori