Shkëndije Mujaj së shpejti me një klip
Pas fotove të nxehta që ka postuar në rrjetet sociale, tashmë Shkëndije Mujaj do ta shohim edhe si këngëtare. Tashethemet e fundit flasin se ajo po angazhohet për një projekt të ri dhe se është në përfundim të këngës së saj. Të njëjtat burime shtojnë se modelja, këngën e saj do ta shoqërojë bashkë me një klip. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori