"Sfida e ujit", Dafina dhe Ledri me kova në mes të koncertit
Vijon ende me të njëjtin intesitet vala e hedhjes së kovës me akull, kjo mësë shumti nga VIP-at. Artistët e radhës kanë qënë Dafina dhe Ledri, të cilët i janë bashkuar nismës së ‘Ice Bucket Challange’.

Ata ndodheshin në mes të koncertit kur janë lagur nga dy persona të cilët mbanin në dorë kovat me ujë dhe akull. Kaq ka mjaftuar që atmosfera të ndizej edhe më shumë mes të rinjve në club.

Ledri i është bashkuar kësaj nisme jo vetëm për show, por ka dhënë edhe kontributin e tij prej 120 dollarësh për ‘ALS’. Ditët e fundit është hapur një debat i madh, nëse VIP-at e bëjnë këtë gjë thjeshtë për show, apo nëse ata kanë dhënë një shumë të caktuar. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori