Sfida e kovës me ujë, Monika Kryemadhi nominon Ramën (VIDEO)
Monika Kryemadhi ka pranuar sfidën e “kovës me ujë të ftohtë akull”. Video e momentit të lagies me akull të Monikës, u postua në faqen zyrtare të LSI.

Kryemadhi ka nominuar për këtë sfidë kryeministrin Edi Rama, Ardit Gjebrenë dhe Olti Currin. Sfida e kovës me ujë ka prekur jo vetëm VIP-at, të cilët i janë përgjigjur sfidës së “Ice Bucket Challenge”.

ALS është një fushatë që bëhet për të mbledhur fonde për diagnostifikimin e hershëm të sklerozës anësore amiotrofike dhe sfida është një kovë me ujë të ftohtë dhe copa akulli. /albeu.com/

Shtuar më 22/08/2014, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori