Së shpejti vjen remiksi i “Black Widow”
Pëlqej
Tashmë është lançuar remiksi i këngës hit nga Rita Ora dhe reperja australiane Iggy Azalea. Rita Ora dhe Iggy Azalea ditë më parë publikuan videoklipin e tyre të këngës në albumin e reperes, “Black Widow”, që u prit mjaft mirë nga publiku. Dalool dhe partneri i tij Avaxus, që kanë realizuar disa këngë e remikse të suksesshme janë përkujdesur që në Soundcloud të publikojnë remiksin e tyre të “Black Widow”. /albeu.com/


Shtuar më 19/08/2014, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori