Së shpejti një klip nga Vedat Ademi (FOTO LAJM)

Vedat Ademi, ashtu sikurse kishte premtuar kohë më parë në Facebook, tashmë po e mban fjalën sa i takon një kënge të re.

Këtë projekt duket se këngëtari është drejt fundit të saj, pasi po e realizon bashkë me një klip, në të cilën ka shkëputur edhe disa foto dhe i ka postuar në Instagram.

Ai ka nisur xhirimet e klipit, i cili ka si kryefjalë detin dhe diellin. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2014, ora 10:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori