Së shpejti me një libër prej Kim Kardashian
Kim Kardashian vijon të qëndrojë në qendër të vëmendjes. Ajo do vijë një hap më pranë adhuruesve, duke botuar një libër jo dhe aq të zakondshëm. Bëhet fjalë për një libër me fotografitë “selfie” të saj. Ambicia për të qenë imazh kudo, shkon përtej dhe e detyroi 33-vjeçaren që të realizojë një libër me fotografi personale të saj. /albeu.com/

Shtuar më 15/08/2014, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori