Rrikthehet Adelina me "Ani, ani"
Adelina Tahiri, ka paralajmëruar se sot në mbrëmje do të publikojë klipin e ri. Mësohet se projekti më i ri titullohet "Ani, ani", dhe shënon një rikthim të këngëtares. Ajo ka qënë aktive në shumë koncerte, por kishte kohë që mungonte me një klip të radhës. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2014, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori