Rrëfim tronditës, modelja pushohet nga puna se ishte shtatzënë
Sjellja në jetë e një fëmije, i ka kushtuar të mbante vëndin e punës. Kjo histori është përjetuar nga top-modelja Lara Stone, e cila në një intervistë për revistën Porter, ka thënë se e kishin shkarkuar nga puna kur mësuan për shtatzëninë.

Isha shumë e shqetësuar... Nuk kisha më punë. Ishte fundi, mu deshhiqja dorë nga gjithçka që dija të bëj; kjo është mënyra si rrodhi jeta ime”, ka treguar Lara.

Pas sjelljes në jetë të fëmijës së parë, ajo është rrëfyer se e kishte të vështirë që të kthente linjat trupore dhe të bënte punën që kishte bërë më parë. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2014, ora 17:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori