Roberts mendonte se ishte më e bukura e Hollywood- it (FOTO LAJM)

Kohë më parë, Julia Roberts mendonte se ishte më e bukura e Hollywood-it. Këtë fakt ajo e ka bërë publike gjatë një interviste, duke shprehur haptazi sigurinë në vetvete.

“Jam më e bukura, kush është Halle Berry përpara meje?”. Këtë pyetje i'a ka bërë disa herë vetes Julia Roberts, sot 47 vjeç, ku për një kohë shumë të gjatë mendonte se ishte aktorja më e bukur e Hollywood-it.

Pa më të voglin problem këtë fakt ajo e ka rrëfyer në një intervistë të gjatë për revistën InStyle. Sot që ajo është nënë e tre fëmijëve, Hazel, Henry Daniel dhe Phinnaeus, thotë se e ka ende të vështirë të menaxhojë njëkohësisht karrierën dhe familjen. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori