Rita Ora shokohet nga performanca e Nicki Minaj
Mbrëmjen e djeshme, Nicki Minaj ka performuar “Anakondën” para publikut të MTV Music Video Awards. Kjo performancë ka pasur vëmëndjen maksimale, ku nuk ka shokuar vetëm publikun.

Rita Ora e cila po shijonte këtë performancë, ka ngelur e shokuar dhe kjo gjë nuk ka kaluar pa u vënë re dhe nga paparacët. Mesa duket, ajo është tmerruar nga kjo përformancë e këngëtares. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 17:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori