Rita Ora, më e suksesshme pas ndarjes me Calvin Harris (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ndonëse Rita Ora ka pak kohë që është ndarë, kjo nuk e ka mërzitur aspak këngëtaren, teksa korr sukses në çdo event që ajo është e pranishme.

23-vjeçarja ishte e pranishme në V Festival në Hylands Park. Rita Ora u fotografua në një formë të shkëlqyer, ndërsa pak ditë më parë u raportua se mes saj dhe ish-të dashurit Calvin Harris, ka pasur një debat. /albeu.com/

Shtuar më 18/08/2014, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori