Rita Ora fanse e Justin Bieber
Pëlqej
Rita Ora është një fanse e zjarrtë e Justin Bieber dhe këtë gjë e ka bërë publike, ndërsa ka qënë e ftuar në një emision. Ajo me mjaft humor ka thënë se ai preferohet nga të gjithë. Kur u pyet nga prezantuesja Miquita Oliver në shfaqjen 4Music, nëqoftëse e pëlqen këngëtarin 20 vjeçar, ajo ka thënë se 'kush nuk e pëlqen atë'. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori