Rihanna sërish me pushime
Pëlqej
Rihanna është rikthyer në rrjetet sociale me nje set fotografish nga pushimet e saj. Këngëtarja nga Barbadosi postoi një foto me bikini dhe një tjetër me një fustan të gjatë.

Aktivitetet profesionale e kanë mbajtur larg plazheve për pak kohë. Javët e fundit ka qenë e zënë me regjistrimin e albumit të saj të ri, por edhe me turin “Monster” në bashkëpunim me Eminem. /albeu.com/

Shtuar më 27/08/2014, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori