Rihanna me atlete dhe fustan
Të shtunën në mbrëmje, Rihanna është parë me një stil veshje të veçantë dhe shumë sport. Këngëtarja duket se ka marrë shembull për veshje nga stili i Kristen Stewart ose edhe nga shoqja e saj më e mirë, Cara Delevingne. Ajo që binte në sy ishte zgjedhja e këpucëve të saj, një palë atlete shumë ngjyrëshe. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori