Rezarta e marrosur pas bashkëshortit (FOTO LAJM)

Në profilin e saj në Instagram, Rezarta Shkurta ka postuar një fotografi dedikuar bashkëshortit, ndërsa ka bërë me dije se kanë organizuar një piknik familjar.

Rezarta po përjeton një martesë të lumtur, e cila është bekuar edhe nga vajza e saj Hera.

Së fundmi, Rezarta është angazhuar në një projekt të ri, atë të nje kompanie fotografike të drejtuar prej saj, dedikuar nënave dhe fëmijëve. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori