Reperi Getoar Selimi “fluturon”
Getoar Selimi aktualisht po shijon suksesin e hiteve të krijuara gjatë këtij sezoni veror. Getti ka postuar në rrjetin social “Facebook”, një foto teksa ndodhet në një koncert së bashku me Stresin dhe Visar Shalën, duke e shoqëruar me mbishkrimin “Unë besoj se mund të fluturojë”. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori