Relaks pranë detit, vajza e Madonna-s pushime me të dashurin e nënës (FOTO LAJM)

Vajza 17 vjeçare e këngëtares së njohur Madonna, Lourdes, së bashku me miqtë e saj kane shkuar në Francë. Me te ka qene edhe i dashuri i nënës së saj.

Lourdes dhe 26 vjeçari Timor Steffens, janë fotografuar në një jaht, ndërsa 55 vjeçarja nuk ka qënë e pranishme me ta. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori