Relaks në qëndra estetike, Bleona i rikthehet punës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bleona Qereti ka postuar në Instagram një foto ku shihet teksa trajton fytyrën, e ndërsa shkruante se do ti duhet ti nënshtrohet dietës dhe trajtimeve, për t'u rikthyer formave të mëparshme.

Në të njëjtën kohë, ajo bën me dije se tani që sezoni i pushimeve mbaroi, do ti rikthehet sërish punës. Mesa duket, pushimeve luksoze të këngëtares Bleona Qereti u ka ardhur fundi. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2014, ora 17:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori