Rebelohen fansat me Soni Malaj: Pse nuk e tregon vajzën?

Soni Malaj jo vetëm ka shtuar kureshtjen e fansave, por shumë prej tyre dhe i ka irrituar, pasi ka postuar një foto ku fytyra e vajzës nuk dukej sërish.

Fotoja në fjalë e cila ndodhet në Instagramin e këngëtares, ka sjellë komente të shumta nga koleget e saj, por edhe nga shumë ndjekës të cilët e pyesin pse nuk duket fytyra e vajzës.

Sa i takon këtyre komenteve Soni ka qëndruar në heshtje, duke i'u përgjigjur kërkesave të mikeshave të saj këngëtare. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 12:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori