Publikohet videoja ku Johnny Depp tregohet i dhunshëm (VIDEO)
Amber Heard ka inçizuar aktorin Johhny Depp ndërkohë ai hedh sende të ndryshme në guzhinën e tij.

Amber në gjykatë ka pretenduar që aktori ka qënë shumë herë i dhunshëm ndaj saj gjë që ka çuar që ajo të kërkojë divorcin.
TMZ ka publikuar një video ku shihet aktori i dehur e duke hedhur sende në guzhinë duke përplasur dollapet.

Heard mendohet që këtë video ta kete inçizuar me telefonin e saj dhe normalisht që pretendon që ta përdorë kundër tij në gjykatë.

Por, burimi nga ka dalë videoja ka treguar se ajo është edituar dhe Heard nuk dëgjohet teksa e nervozon aktorin me fjalë të ndryshme, vetëm për të nxjerrë më të keqen nga ai.

Me këtë rast, gjykata ka vendosur të mos e përdorë këtë video si provë kundër Depp, pasi nuk është aspak e besueshme.

Mendohet që Heard po mundohet të marrë shuma të mëdha pasurie nga Depp.
/albeu.com
Shtuar më 13/08/2016, ora 13:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori