Prince me dy albume në 30 shtator
Edhe pak ditë na ndajnë nga lançimi i dy albumeve të reja nga Prince. Më konkretisht në datën 30 shtator, ai do të sjellë pranë fansave dy albume. “Art Official Age” dhe “PlectrumElectrum” titullohen dy albumet që do të vijnë nga këngëtari i madh amerikan. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori