Plot dashuri nga Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Afërdita Dreshaj çdo ditë e më shumë po tregon se ajo ështe e dashuruar. Fotot e saj me të dashurin po shtohen dita-ditës në Instagram. Pak ditë më parë, ajo ndodhej pranë familjes së saj, teksa ka pozuar me motrën dhe nënën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori