Pas martesës, Kelly Rowland me të verdha (FOTO LAJM)

Këngëtarja e grupit "Destiny Child" dhe e shumë hiteve solistike, Kelly Rowland, është martuar në një ceremoni private me të fejuarin e saj Tim Witherspoon.

Ajo është parë më mirë se kurrë ndonjëherë në tapetin e kuq në American Ballet Theatre Spring Gala në Nju Jork të hënën, teksa shkëlqente me një fustan të verdhë. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2014, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori