Pas "Lajka bon", Savjana vjen me një tjetër hit (FOTO-VIDEO)
Savjana Vjerdha, e cila ka qënë një nga konkurentet në edicionin e parë të X Factor, pas publikimit të videoklipit "Lajka bon", ka premtuar se së shpejti do të vijë me një super hit.

Pak kohë më parë, këngetarja ka publikuar videoklipin e single-it të saj të parë, me titull "Lajka bon". Një kenge verore, me muzike të Gent Myftaraj dhe tekst të Pirro Çakos. /albeu.com/
Pas "Lajka bon", Savjana vjen me një tjetër hit (VIDEO)

Shtuar më 02/06/2014, ora 09:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori