Pas daljes nga "BB7" Jona shijon famën dhe pushimet (FOTO LAJM)

Finalistja e "Big Brother 7", Jona Kalemaj, ka ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, ndonëse nuk e fitoi këtë edicion.

28 vjeçarja nga Elbasanisapo është kthyer nga disa ditë pushime në jug të vendit, duket se i ka shijuar në maksimum. Kjo reflektohet dhe nga fotot e postuara. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori