Pas aktrimit, Irina Shayk një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM)

Bukuroshja ruse Irina Shayk është rikthyer në turin e promovimit të filmit “Hercules”, këtë herë në Berlin. 28 vjeçarja dukej e magjishme me ngjyrën e kuqe, me taka Louboutin dhe një make up minimal.

Më pas, tapetit të kuq i'u bashkua edhe protagonisti i filmit, Dwayne Johnson. Irina, gjatë konferencës së shtypit tha: “Ishte një eksperiencë e mrekullueshme. Duke patur parasysh që kurrë nuk kam marrë mësime mbi aktrimin”. /albeu.com/

Shtuar më 22/08/2014, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori