Ornela Bregu, e lumtur pranë familjes (FOTO LAJM)

Bukuroshja Ornela Bregu, çdo ditë e më shumë po na zbulon sekretin e një familje të bukur dhe të lumtur. Pak më herët ajo ka ndarë me të gjithë miqtë, një foto ku është së bashku e gjithë familja e saj. Kjo foto e postuarInstagram, ka marrë vëmëndjen e duhur, ndërsa urimet pasonin njëra-tjetrën. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori