E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Olta Gixhari provokon sërish (FOTO LAJM)

Aktorja Olta Gixhari njihet për format e saj, ndërsa është komplimentuar jo vetëm nga miqtë, por dhe fansat e shumtë.

Një foto që ka postuar në Instagram teksa ndodhet me të brëndshme, ka zgjuar kureshtjen e të gjithëve. /albeu.com/
Shtuar më 26/07/2014, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori