Nuk ndalet, Soni Malaj së shpejti me një hit (FOTO LAJM)

Soni Malaj, me anë të postimit të një fotoje në Instagram, ka lajmëruar të gjithë fansat se së shpejti do të vijë me një hit të ri.

Ajo ka bërë më dije se aktualisht është në studio dhe po merret me këngën e re.

Në një tjetër foto, Soni ka shkruar "Tropoja". Kaq ka mjaftuar që të vinin shumë komente mbështetëse për të, e ndërsa shumë prej fansave, bënin komplimenta pa fund.

Kujtojmë këtu se Soni Malaj, u shpall fituesja e “Top Fest 11” me këngën “Me të jeton”. /albeu.com/

Shtuar më 21/06/2014, ora 12:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori