Nora Istrefi nuse (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sot martohet Nora Istrefi, një këngëtare e cila ka marrë vëmëndjen e mediave rozë për potencën në skenë dhe për sharmin që e karakterizon.

Pak ditë më parë u bënë publike detajet e martesës, e ndërsa ajo ndau me fansat dhe një foto teksa mbante fustanin e bardhë.

Nora nuk është mjaftuar me kaq, pasi ka ndarë falenderimet me anë të rrjeteve sociale për të gjithë që e kanë mbështetur.

"Një ditë shumë e vaçantë për mua sot! Si për çdo femen një ditë shumë e ënderruar... Ju du shumë juve që më keni perkrahë dhe më keni jepë forcë për punë e jetë çdo sekondë të jetës tem", shkruan ajo bashkangjitur një fotoje në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori