Një foto nga Dafina me fansen e vogël
Pëlqej
Dafina Zeqiri nuk ka fansa vetëm të rinj apo të reja, por edhe fëmijë. Ajo ka postuar një foto në Instagram me fansen e saj të vogël.

Këngëtarja seksi shquhet për stilin e saj unik dhe për performancatclabe të ndryshme. Dafina është gjithmonë energjike dhe këtë e transmeton edhe tek publiku. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori