Një buqetë me lule për Fjolla Morinën (FOTO LAJM)

Këngëtarja Fjolla Morina, ka pranuar se është e dashuruar dhe këtë gjë e ka treguar me anë të një fotoje të postuar në Instagram.

Asaj i janë dhuruar një buqetë e madhe me lule, ndërsa bashkangjitur fotos ka shkruar se kur zgjohet, i sheh ato lule të bukura afër saj. Ndër të tjera mësohet se ajo është në përgatitje të një kënge të re, të cilës i ka bashkangjitur edhe klipin. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2014, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori