Nico&Vinz, kryesojnë top listën britanike
Nico dhe Vinz kanë arritur në krye të top listës britanike me këngën e tyre “Am I Wrong”.

"Reuters" raporton se “Am I Wrong” e ka tejkaluar edhe suksesin e grupit “Magic!”, që ishte në krye të së njejtës top listë javën e kaluar. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2014, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori