Nicole Scherzinger nuk i ndahet ngjyrës së zezë
Pëlqej
Nicole Scherzinger i qëndron besnike stilit të saj. Ajo është parë duke darkuar në një restorant në Londër dhe ishte e veshur me rroba të zeza. Një javë më parë, këngëtarja kaloi me sukses edhe sfidën e kovës me akull, duke u kthyer sërish në qëndër të vëmëndjes. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori