Nicole Kidman: Familja mbi gjithçka
Pëlqej
Gjatë një interviste për revistën e modës “Edit”, aktorja Nicole Kidman është rrëfyer se ka sakrifikuar karrierën për familjen e saj.

Ajo ështe e lumtur që ka njohur bashkëshortin në një moshë më të pjekur, por e keqja është se nuk mund të krijojë një familje më të madhe.

“Kur keni familje dhe fëmijë, duhet të jeni të kufizuar në drejtim të gjërave të caktuara.

Njerëzit flasin se arti vuan kur një artist ka familje, por unë preferoj më shumë familjen”, ka thënë Nicole. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori