E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Nicki dhe Usher me një klip
Usher ka lançuar videoklipin e tij të ri në bashkëpunim me Nicki Minaj. Kënga titullohet “She Came To Give It To You” dhe është realizuar nga producenti dhe këngëtari Pharrell.

Videoklipi është realizuar me regji të Philip Andelman dhe skena kryesore zhvillohet në një klub nate. Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të yllit të muzikës RnB, Usher, që titullohet “UR”. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori