Ngordh qeni që i ngjante Vladimir Putinit
Këtë javë, në Ukrainë ka ngordhur qeni i cili kishte një ngjashmëri të madhe me presidentin rus, Vladimir Putin. Qeni në fjalë mori një jehonë të madhe dhe shumë shpejt u bë pjesë e kopertinave, pasi në mënyrë ironike simbolizonte një kre shteti.

Qeni ukrainas, në një kohë rekord bëri xhiron e botës, duke u bërë i famshëm sa vetë Putin.

Kohë më parë, nëpër rrjete sociale qarkullonte një foto ku Hitleri ngjasonte me një mace. /albeu.com/


Shtuar më 01/08/2014, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori