Nënë e bijë të famshme, në gen kanë bukurinë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Anxhelina ka pasur çfarë të fitojë nga genet e së ëmës, e po ashtu edhe jeta e saj artistike. Albërie Hadërgjonaj nuk shquhet tashmë vëtëm për zërin e saj, por edhe për bukurinë.

Është e pashmangshme fakti që ato duken si dy mike, ndonëse me një diferencë në moshë. Kjo gjë duket si e pallogaritshme, pasi nënë e bijë kanë gjetur çelësin e komunikimit dhe suksesit, teksa ngjajnë si dy pika uji.

kesh talent e për më tepër të jesh e bukur, janë dy arsye që të bëjnë të mirëpritur në ekrane dhe skena. Albëria me vajzën e saj, i plotësojnë këto kritere. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori