Muzikë për vajzën që pritet të vijë në jetë, Aguilera në një studio regjistrimi
33-vjeçarja Christina Aguilera, dëshiron që vajza të njohë zërin e mamasë. Këngëtarja e cila ka një fëmijë 6 vjeç të quajtur Max me ish-bashkëshortin e saj Jordan Bratman, tashmë është në pritje të fëmijës së dytë. Në një foto që ka postuar në Twitter, ajo shihet në një studio regjistrimi me kufje duke dëgjuar këngët e saj.

Vajza po dëgjon për herë të parë atë që mami ka krijuar në studio”, ka shkruar Aguilera. Christina Aguilera, pozoi më herët gjatë muajit nudo për “V Magazine” dhe gjithashtu në disa foto paksa intime me të fejuarin Matt Rutler. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori