Motrat Marina dhe Luana, ndalen për një foto në rrugë
Marina dhe Luana, kanë ndaluar rrugës dhe kanë marrë një pozë për ta postuar në rrjetet sociale.

Luana Vjollca i ka këto ide, na falni për flokët”, ka shkruar Marina Vjollca, e cila ka postuar foton në profilin e saj, në rrjetin social Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2014, ora 17:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori