Moda e “selfie-s”, infektohet edhe Albana Osmani (FOTO LAJME)

Mania për një "selfie" shkon deri aty sa ne i postojmë këto foto nëpër rrjete sociale, në pritje të sa më shumë “like”-ve.

Sa e dëmshme është ajo, secili prej nesh di se sa është masa. Edhe Albana Osmani nuk ka mundur dot ti bëjë ballë një "selfie", ndërsa e ka postuar në Instagram, duke pritur komentet e miqve dhe ndjekësve të saj. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2014, ora 12:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori