Minaj provokon me reperin Drake
Këngëtarja shumë e debatueshme kohët e fundit Nicki dhe reperi Drake, po bëjnë gati hedhjen në treg të klipit të tyre më të ri ‘Anaconda’. Nga fotot e postuara në Instagram nga klipi i tyre, duket se bashkëpunimi se do të jetë provokues. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori