Miley Cyrys: Rrjetet sociale më të rrezikshme se droga
Ndërsa ka pranuar publikisht se përdor lëndë narkotike, Miley Cyrys është shprehur se më keq se droga janë rrjetet sociale. Sipas saj, Instagrami dhe Facebook-u janë më të rrezikshme se marijuana. Ajo këtë deklaratë e ka dhënë gjatë një intervistë për emisionin ‘Sunday Night’.

Miley ka treguar hapur se konsumon marijuanë dhe se nuk sheh asgjë të keqe në konsumimin e saj. “A e dini se çfarë ju mundon trurin?

Loja me vetveten. Instagrami, leximi i komenteve nëpër Facebook, këto janë shumë më të rrezikshme për trurin tonë”, ka thënë këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori